GR Yaris 2024 – znamy już ceny!

Podziel się
Facebook
Twitter
Email

Przed Wami 3 najważniejsze daty dotyczące wprowadzenia nowego modelu GR Yaris MY2024.

  • Poznaliśmy już oficjalne ceny nowego modelu GR Yaris. Ceny startują od kwoty 214 900 zł. Więcej szczegółów dowiecie się klikając w ten link:
  • >>> CENNIK GR YARIS MY 2024 <<<<
  • 12 marca – start rezerwacji online – chcesz odebrać auto w pierwszej kolejności? Rezerwuj online w dniu startu rezerwacji. Aby mieć wszystko gotowe do rezerwacji, załóż konto na stronie >>> www.toyota.pl <<< (w prawym górnym rogu), gdzie zostaniesz poproszony o podanie swoich danych. Na jedno konto, można zarezerwować tylko jedno auto, więc jeżeli planujesz większe zakupy, musisz to zrobić z kilku kont. I tutaj mała przestroga – auto zarezerwowane online na „Jana Kowalskiego”, może być finalnie zamówione wyłącznie na „Jan Kowalski” – brak jest możliwości zmiany danych bezkosztowo!
  • 20 marca – start zamówień dla klientów z rezerwacji online – jeżeli zarezerwowałeś auto online, do tej daty musisz zgłosić się do wybranego podczas procesu rezerwacji online dealera i podpisać zamówienie na auto. Zachęcamy do wyboru salonów Toyota Romanowski w Krakowie, Radomiu i Kielcach. Do dziś jesteśmy liderem sprzedaży modelu GR Yaris w Polsce, a dla naszych klientów będziemy mieć przygotowane specjalne rabaty na detailing, akcesoria TRD, felgi (OZ Racing, Arcasting czy JR), sprężyny obniżające i wiele innych ciekawych akcesoriów.
  • 2 kwietnia – zamówienia dla klientów bez rezerwacji online – to już rezerwacje w formie tradycyjnej, możliwe do dokonania w salonach Toyoty w całej Polsce.
  • Produkcja GR Yaris MY24 rusza w maju/czerwcu 2024, także pierwszych aut można spodziewać się na jesieni tego roku. To idealna pora, bo pierwsi klienci z rezerwacji online, będą mieli czas na przygotowanie auta do sezonu zimowego – oklejenie folią, montaż opon zimowych i innych gadżetów.

Jeżeli macie pytania – piszcie do nas!

info@gazooshop.pl

Podziel się
Facebook
Twitter
Email