About us

Kilka słów o gt-four.pl & gazooshop.pl

Classic Toyota & Lexus Collection

Historia zaczyna się od 1992 roku, kiedy to nasza rodzina została autoryzowanym dealerem marki Toyota w Radomiu. Kolejne lata rozwoju naszej firmy i rodziny, zaprowadziły nas przez salon w Kielcach, aż do Krakowa. Obecnie Grupa Dealerska Romanowski  to jedna z największych firm motoryzacyjnych w Polsce, posiadająca 5 oddziałów:

  • Toyota & Lexus Romanowski Radom, ul. Kielecka 68/70
  • Toyota & Lexus Romanowski Kielce, ul. Radomska 168
  • Toyota Romanowski Kraków, ul. Zakopiańska 68
  • Lexus Kraków, Al. Pokoju 63a
  • Lexus Kraków-Zakopiańska, ul. Zakopiańska 68

Historia GT-FOUR.pl to końcówka lat 90’tych, kiedy to w pierwszym samochodzie (Corolla E11) pojawiły się pomysły modyfikacji tego auta. Zloty Corolla Club i ludzie, których wtedy poznałem to kolejny świetny etap w życiu i dalszej rozwoju mojej pasji.

W 2010 roku projekt GT-FOUR.pl nabrał formalnego kształtu za sprawą zakupu pierwszej w naszej kolekcji Toyoty Celica ST205 GT-FOUR. Był to mocny projekt jak na tamte czasy, więc  postanowiliśmy relacjonować go na Facebooku oraz na stronie internetowej. Przez te wszystkie lata, udało nam się wyszukać naprawdę ciekawe egzemplarze kultowych modeli Toyota i Lexus, ale przede wszystkim nabraliśmy doświadczenia w obsłudze tych modeli. Dziś, kiedy do sprzedaży wchodzą sportowe modele Gazoo Racing, jesteśmy przygotowani aby naszym Klientom dostarczyć obsługę jakiej oczekują. Do Waszej dyspozycji są nie tylko nasze serwisy (mechaniczny i blacharsko-lakierniczy), ale także dział części i akcesoriów oraz Romanowski Detailing & Car Spa, gdzie jesteśmy w stanie zdziałać cuda z Waszymi cackami. Nowa odsłona naszej działalności to także sklep online, w którym oferujemy oryginalne akcesoria Toyota Racing Development do modeli z gamy GR.

Zapraszamy Was do kontaktu z nami i do zobaczenia!