Karbonowy spoiler VARIS do GR Yaris

Podziel się
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Jest wielu tunerów, którzy pracują nad GR Yarisem, żeby stał się jeszcze bardziej agresywny i wyróżniał się z tłumu. Jednym z tunerów, który wyróżnia się wśród konkurencji, jest japońska firma VARIS. Wypuścili oni już dwa pełne body-kit’y do GR’a, które są mega ostre. Moją uwagę przyciągnął spoiler dachowy właśnie z tej firmy.

Skrzydło jest dwuczęściowe i składa się z elementu stałego przykręcanego do klapy bagażnika oraz elementu ruchomego, którym można regulować siłę docisku skrzydła. Górna część elementu stałego oraz cały element ruchomy, wykonane są z karbonu. Splot jest perfekcyjnie wykonany – jak na Japończyków przystało. Pozostała część spoilera musi być polakierowana w kolor nadwozia. W spoilerze jest też miejsce na oryginalne 3-cie światło stop.

Teraz najciekawsze – zamówiłem 3 takie skrzydła… Jedno dla siebie, drugie dla kolegi, a trzecie… na sprzedaż 🙂

Jeżeli jesteście zainteresowani, czekamy na kontakt z Waszej strony. Nie mamy jeszcze wyliczenia cenowego, ale będą to okolice kilkunastu tysięcy złotych i to raczej z tych wyższych zakresów. Spoiler zamówiłem 2 lipca 2021 – dostarczono go 15 marca 2022 – czekaliśmy prawie 9 miesięcy aż przyleci do Polski.

Piszcie na adres: shop@gt-four.pl

Podziel się
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Koszyk

0

No products in the cart.