Karbonowy spoiler VARIS do GR Yaris

Podziel się
Facebook
Twitter
Email

Jest wielu tunerów, którzy pracują nad GR Yarisem, żeby stał się jeszcze bardziej agresywny i wyróżniał się z tłumu. Jednym z tunerów, który wyróżnia się wśród konkurencji, jest japońska firma VARIS. Wypuścili oni już dwa pełne body-kit’y do GR’a, które są mega ostre. Moją uwagę przyciągnął spoiler dachowy właśnie z tej firmy.

Skrzydło jest dwuczęściowe i składa się z elementu stałego przykręcanego do klapy bagażnika oraz elementu ruchomego, którym można regulować siłę docisku skrzydła. Górna część elementu stałego oraz cały element ruchomy, wykonane są z karbonu. Splot jest perfekcyjnie wykonany – jak na Japończyków przystało. Pozostała część spoilera musi być polakierowana w kolor nadwozia. W spoilerze jest też miejsce na oryginalne 3-cie światło stop.

Teraz najciekawsze – zamówiłem 3 takie skrzydła… Jedno dla siebie, drugie dla kolegi, a trzecie… na sprzedaż 🙂

Jeżeli jesteście zainteresowani, czekamy na kontakt z Waszej strony. Nie mamy jeszcze wyliczenia cenowego, ale będą to okolice kilkunastu tysięcy złotych i to raczej z tych wyższych zakresów. Spoiler zamówiłem 2 lipca 2021 – dostarczono go 15 marca 2022 – czekaliśmy prawie 9 miesięcy aż przyleci do Polski.

Piszcie na adres: shop@gt-four.pl

Podziel się
Facebook
Twitter
Email