Na takie zdjęcie czekaliśmy 20 lat!

Podziel się
Facebook
Twitter
Email

Nasz projekt GT-Four.pl rozpoczął się 10 lat temu od zakupu pierwszej Celicy ST205, którą później przez kilka lat modyfikowaliśmy w kierunku auta rajdowego. Dziś w naszej kolekcji mamy już 26 samochodów, które w jakiś sposób tworzą swoją własną historię Toyoty czy Lexusa. Od tych 10 lat nie tylko nasza kolekcja urosła, ale przede wszystkim rodzina i firma dzięki której możemy rozwijać swoją pasję do kultowych Toyot z lat 80 i 90’tych – Toyota & Lexus Romanowski . Aktualnie jedna z największych Grup dealerskich w Polsce jest zapleczem serwisowym dla naszych aut, dzięki czemu wiemy o tych autach naprawdę sporo i podchodzimy do naszej pracy w indywidualny sposób.
Dziś, kiedy do sprzedaży trafił GR Yaris poczuliśmy ponownie lata 90’te, które swoim klimatem były niepowtarzalne – jako 10-coi letni chłopak codziennie po szkole leciałem do salonu, bo mogło pojawić się jakieś fajne auto na serwisie. I tak się działo – Supra MKIV w 1994 roku, czy Lexus SC400 to były auta, których nikt nie widywał na ulicach, a ja mogłem sobie je oglądać z bliska do woli. Pamiętam auto testowe Toyoty Motor Poland – czarną ST185… To był szok!
Dziś możemy w naszych salonach sprzedawać auto, które za 15 czy 30 lat będzie autem niesamowicie unikatowym, ze względu nie tylko na ograniczoną produkcję, ale przede wszystkim na wymierający gatunek jakim są tego typu auta. Wykorzystajmy to, kultywujmy ten model bo to jeden z ostatnich samurajów jakie mamy okazję widzieć. Cieszę się, że doczekaliśmy wszyscy czasów, kiedy Toyota po wielu latach wraca do swoich korzeni rajdowych, walczy  w WRC i konstruuje niesamowite auta również pod logo Lexusa. Mam ogromną nadzieję, że z takim samym sentymentem nasze dzieci będą myślały o takim GR Yaris’ie bo za 30 lat motoryzacja będzie wyglądała kompletnie inaczej niż to co dziś możemy przewidzieć.
Tymczasem zapraszam Was do obejrzenia galerii zdjęć naszych 3 egzemplarzy Toyoty Celica GT-Four – ST165, ST185 oraz ST205, które stanęły obok nowego GR Yarisa. Miejscem wykonywania zdjęć był Salon Przyszłości w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej – wyjątkowe miejsce na mapie Europy i Świata, które jest symbolem rozwoju naszej firmy i rodziny. Poniżej zobaczycie filmik jak powstawał ten niesamowity salon samochodowy.

Zdjęcia do pobrania w dużej rozdzielczości==>>> Download high quality pics <<<==

Podziel się
Facebook
Twitter
Email