Nowości w naszym sklepie do Twojego GR Yaris!

Podziel się
Facebook
Twitter
Email

Cześć!

Wielu z Was dopytywało nas o rozbudowę oferty naszego sklepu internetowego. Przez ostatnich kilka tygodni pracowaliśmy nad nowymi produktami do Waszych GieeeeRów i oto rzeczy, które już dziś możemy Wam zaprezentować.

Dach z kutego karbonu!

To pierwsza nowość i chyba najbardziej spektakularna. Fabryczna folia trochę raziła nas w oczy, dlatego postanowiliśmy to zmienić. Jak? Zobaczcie sami, co nasi ludzie z >Romanowski Detailing & Car Spa< zrobili z seryjnym dachem w GR Yaris:

Kliknij: >>Odkrycie dachu z kutego karbonu!<<

 

Więcej widoczności przez przednią szybę!

Chyba każdy kierowca jeżdżący GR Yaris wie, że słabym punktem jest widoczność do przodu i po ukosie, która ograniczona jest przez rozmiar lusterka oraz jego zbyt niskie położenie. Dzięki współpracy z polskim producentem elementów z CNC, udało nam się wyprodukować element, który zdecydowanie poprawia widoczność.

Jak? Zobaczcie sami:

Kliknij: >>Adapter podnoszący lusterko <<

 

Opony zimowe!

Zbliża się zima, więc w naszej ofercie pojawiły się opony zimowe. Dostępne są modele zarówno budżetowe,  jak i te z najwyższej półki – np. Michelin Pilot Alpin 5. Zapraszamy do składania zamówień: >Kliknij: oferta opon zimowych<

 

Felgi JR, Arcasting, OZ Racing…

Idealny zestaw na zimę to pełne koła, zamiast samych opon. Dlaczego? Ponieważ seryjne felgi z GR Yaris z pakietem Sport są bardzo drogie w zakupie. Warto je więc zastąpić tańszymi, aczkolwiek markowymi felgami, które w razie uszkodzenia nie zrujnują Waszego budżetu. Zapoznajcie się z ofertą felg aluminiowych dedykowanych do Toyoty GR Yaris.

Link tutaj: >Kliknij: ofera felg aluminiowych<

 

Pozostałe produkty znajdziecie w odpowiednich zakładach pod adresem naszego sklepu:

www.gr-four.pl/sklep

Podziel się
Facebook
Twitter
Email