Toyota GR Cup – Tor Jastrząb, 4 czerwca 2022

Podziel się
Facebook
Twitter
Email

4 czerwca 2022 roku na Torze Jastrząb koło Radomia, odbyła się impreza pt. Toyota GR Cup. Jest to seria zawodów sportowych, gdzie na torze w bezpiecznych warunkach, mogą rywalizować wszyscy właściciele sportowych modeli Toyota. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się kategoria GR Yaris, ale były także ciekawe klasyczne modele Toyot, takie jak MR2 czy Corolla E9 GT-i. Podczas spotkania nasi goście mięli również okazję zobaczyć pierwszą w Polsce zarejestrowaną w pełni elektryczną Toyotę BZ4X.

Przy okazji tego eventu, postanowiliśmy pokazać naszym gościom, pełną ofertę sklepu gazooshop.pl, gdzie dostępne są oryginalne części Toyota Racing Development (TRD/GR Parts), Gazoo Racing oraz wielu innych marek. Oferta sklepu będzie rozszerzana o kolejne elementy nie tylko do tuningu modeli GR, ale także eksploatacyjnych takich jak tarcze, klocki, sprzęgła, oleje i inne płyny.

Kolejna impreza z cyklu GR Cup, odbędzie się 10 września na Torze Kielce. Następnie impreza zawita ponownie na Tor Jastrząb 15 października, także zapraszamy Was serdecznie do wzięcia udział w tych eventach.

Więcej informacji na temat cyklu GR Cup, znajdziecie na stronie www.grcup.pl

Podziel się
Facebook
Twitter
Email