3 x GR Yaris TRD by Toyota Romanowski

Podziel się
Facebook
Twitter
Email

Prezentujemy Wam nie jeden, nie dwa a trzy niesamowite GR Yarisy w pałnym pakiecie TRD (GR Parts).

Tym razem naprawdę unikatowe auta zawitały do studia Romanowski Detailing & Car Spa – auta przygotowane przez Toyota Romanowski na specjalne zamówienie do prywatnej kolekcji. 3 sztuki uzbrojone w zestaw akcesoriów TRD (Toyota Racing Development), które importujemy bezpośrednio z Japonii. Największe wrażenie robi czarny GR Yaris. Czemu? Wydaje mi się, że dlatego bo tego koloru sprzedało się najmniej ze wszystkich dostępnych, a za sprawą powłoki ceramicznej lakier dostał niesamowitego blasku i głębi. Wprawdzie czarny  kolor dość dobrze ukrywa wszystkie przetłoczenia na karoserii, ale i tak wygląda obłędnie.

Na bokach samochodów pojawiły się kultowe w latach 90’tych pasy boczne i dodatkowe logo Gazoo Racing. Za lepszy wygląd i prowadzenie auta odpowiadają sprężyny obniżające H&R, które zbliżają GR’a o 35mm do ziemi. Dystanse Eibach wysuwają koła 20mm na zewnątrz. Przedni spoiler, progi oraz  dokładka tylnego zderzaka to zestaw obowiązkowy, który sprawia że auto wygląda mega agresywnie. W samochodach zamontowaliśmy też pełny zestaw natrysku wody na Intercooler – to produkt oryginalny Toyoty, który przeznaczony jest na rynek japoński. Natrysk sprawdza się idealnie w upalne dni, co sprawdziliśmy również na hamowni (kliknij tu: >>CLICK<<).

Zobaczcie zdjęcia tych unikatowych furek… Wkrótce więcej przyjemnych zdjęć, bo te 3 GRy wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej w Krakowie przed naszym Salonem Przyszłości .

Zestaw zawiera:

Twojego GR Yarisa również możemy uzbroić w akcesoria TRD. Zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem: sklepATgt-four.pl!

Podziel się
Facebook
Twitter
Email