GR86 TRD – modzimy…

Podziel się
Facebook
Twitter
Email

Prace nad naszą GR86 są już mocno zaawansowane, ale jeszcze brakuje kilku elementów do finału.

Przypomnijmy, że tuż po przyjeździe GR86 do salonu Toyota Romanowski, rozpoczęliśmy modyfikacje tego auta, polegające na montażu pełnego pakietu stylizacyjnego od fabrycznego tunera Toyoty i Lexusa – TRD (Toyota Racing Development).

Zestaw jaki instalujemy zawiera:

  • -przedni spoiler
  • -progi boczne
  • -dyfuzor tylnego zderzaka
  • -układ wydechowy
  • -quick shifter
  • -spoiler klapy bagażnika
  • -owiewki szyb

Już po przyjeździe auta, zauważyliśmy że stoi ono bardzo wysoko na zawieszeniu – więc od razu zamówione zostały sprężyny obniżające TEIN, które zbliżą auto do ziemi o 20mm. Niewiele, ale po ich montażu auto prezentuje się zdecydowanie lepiej. Kolejną zmianą jaką jeszcze wprowadzimy to montaż dystansów Eibach – po 20mm na każde koło – to spec na nadchodzącą zimę, bo w lato zapewne wjadą 19” z niższym ET, żeby wypchnąć koła na zewnątrz. W międzyczasie przyciemnione zostały bardzo delikatnie tylne szyby oraz zdemontowana antena dachowa, która będzie polakierowana w czarny połysk… dlaczego? Ponieważ dach będzie oklejony czarną folią 😊  

Aktualnie auto oczekuje w kolejce na prace detailingowe w Romanowski Detailing & Car Spa gdzie oprócz oklejenia folią ochronną PPF w opcji Full Front + progi, zostanie nałożona powłoka ceramiczna na pozostałe części karoserii. Dodatkowe zabezpieczenie tapicerki oraz plastików wnętrz czy niewidzialna wycieraczka szyby czołowej, to już elementy obowiązkowe przy takich pracach. Szacujemy, że w ciągu najbliższych 2 tygodni, auto będzie już gotowe i będziemy mogli go Wam zaprezentować w finałowym wydaniu.

Tymczasem zapraszamy wszystkich szczęśliwych posiadaczy GR86, do odwiedzenia naszej strony www.gazooshop.pl gdzie znajdziecie pełną ofertę gadżetów TRD do swoich aut. Zobaczcie porównanie jak wygląda wersja standardowa z wersją z pakietem TRD.

Podziel się
Facebook
Twitter
Email