GT86 & LFA na lotnisku w Sochaczewie

3go października na wojskowym lotnisku koło Sochaczewa, miało miejsce wyjątkowe wydarzenie w historii motoryzacji – jazdy testowe supersamochodem Lexusem LFA!
Silnik o pojemności 4.8 litra, V10 i mocy 560 koni mechanicznych osiąganych przy obrotach 8700. Moment obrotowy 480 Nm, przyspieszenie do 100 km/h w 3.7 sekundy przy masie tylko 1480 kg to parametry, które sprawiają że LFA to jeden z najszybszych samochodów świata. Prędkość maksymalna wynosząca 325 km/h i dźwięk silnika który zapiera dech w piersiach jest zjawiskiem nie do opisania. Przy okazji tego unikatowego wydarzenia, udało się zorganizować spontaniczną sesję z najmłodszym dzieckiem Toyoty – GT86. Zobaczcie jak te dwa piękna auta prezentują się obok siebie. Takiej sesji nie zobaczycie prędko…

Chcesz zobaczyć Lexusa LFA na żywo? Zapraszamy 8 października 2012 roku do Autoryzowanego Dealera Lexusa w Krakowie przy Alei Pokoju 63a – stańcie oko w oko z supersamochodem i zobaczcie jak wygląda wart 480 000 Euro, samochód wykonany w 100% z karbonu!

Materiał promujący to wydarzenie to krótki film, który pokazuje tylko ułamek emocji jakie można poczuć wsiadając do tego auta – zapraszamy serdecznie do oglądania!

Podziel się
Facebook
Twitter
Email