Piękne klocki do silnika i rewizja skrzyni…

Podziel się
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

W ostatnich kilku dniach sporo się działo, więc po kolei opiszę najnowsze działania w moim projekcie. Samochód trafił już na dział blacharsko-lakierniczy w Toyota Radom, gdzie rozpoczęliśmy już prace przygotowawcze do lakierowania. Zostało przygotowane mocowanie do wlewu paliwa Sparco, co wymagało przekonstruowania obecnej klapki. Ale że specjalistów mamy świetnych to poradzili sobie z tym problemem. Została wykonana od podstaw nowa klapka, którą wspawano w karoserię, tak że nie będzie śladu. Przy okazji pozbyliśmy się miejsca montażowego anteny radiowej, która w przypadku tego auta będzie kompletnie niepotrzebna. Koło zapasowe idealnie wpasowało się w lukę, także nie ma potrzeby dorabiania jakiś dodatkowych wzmocnień.
Przyszła paczka z kolejnymi japońskimi produktami. Tym razem zamówienie z firmy HKS – dwutarczowe wyczynowe sprzęgło HKS, dolot powietrza i wzmacniany pasek rozrządu. Ponadto zamówienie z Earl’s Performance: chłodnica oleju, końcówki wężyków, przewody paliwowe i kilka pierdółek.
W czasie kiedy przygotowywany jest silnik, rozebraliśmy skrzynię biegów żeby sprawdzić czy wszystko z nią ok. Po dokładnych oględzinach okazało się, że koło drugiego biegu jest lekko zużyte, a ponieważ skrzynia będzie przenosić bardzo dużą moc, od razu zdecydowaliśmy się wymienić tą część. Przy okazji wsadzamy wszystkie nowe synchronizatory. Reszta elementów w skrzyni jest w idealnym stanie, także nie ma potrzeby nic więcej wymieniać.
W tym tygodniu planowane są dostawy kilku kolejnych zamówień, także zaglądajcie na naszą stronę żeby być na bieżąco…

Podziel się
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Koszyk

0

No products in the cart.