2023 GR Supra Manual – oczywiście z pakietem TRD :)

Podziel się
Facebook
Twitter
Email
Kilka miesięcy temu trafiła do naszej kolekcji GR Supra z 2023 roku, która wyposażona została w manualną skrzynię biegów. Od razu wiadomo było, że takie auto zostanie na dłużej w naszej stajni, więc plan był taki żeby przy okazji ją lekko zmodyfikować. Oczywiście nie mogło się obyć bez naszych ulubionych 3 liter alfabetu… TRD 🙂
W przypadku tej GR Supry, skład pakietu TRD zawiera:
Na linkach powyżej możecie zobaczyć jak obłędnie pod względem jakości, wykonane są produkty Toyota Racing Development!
Dodatkowo auto zostało obniżone na sprężynach H&R o 30mm przy zachowaniu seryjnych amortyzatorów.
Największe jednak wrażenie z zewnątrz robią szprychowe felgi JR23 z czerwonymi dekielkami BBS – ciekawe ilu z was od razu pomyślała, że to oryginalne BBSy? 😉 
Felgi zostały tak dobrane, aby szczelnie wypełniały nadkola, ale żeby opony o nic nie obcierały. Ostatecznie padł wybór na mix 19″ na przedniej osi oraz  20″ z tyłu, aby jeszcze bardziej podkreślić agresywne spasowanie oraz szeroki rant tylnych felg. Specyfikacja felg to:
  • Przód: 19×9.5 ET26 + 3mm dystans
  • Tył: 20×10 ET24 + 3mm dystans

Felgi zostały polakierowane proszkowo w czarny mat oraz uzbrojone w czarne matowe nity. Na felgi naciągnięte są opony Michelin Pilot Sport w rozmiarach:

  • Przód: 255/35/19 (OEM)
  • Tył: 285/30/20

Dodatkowe zmiany jakie zostały wprowadzone w wyglądzie zewnętrznym auta, to również:

  • przeniesienie przedniej tablicy rejestracyjnej ze środka przedniego zderzaka na jego bok
  • karbonowe nakładki na lusterka
  • przyciemnione szyby

Wszystkie modyfikacje zostały wykonane u autoryzowanego dealera – Toyota Romanowski.

Całe nadwozie auta wraz ze spoilerami zostały pokryte bezbarwną folią ochronną PPF w studio Romanowski Detailing & Car Spa . Dzięki temu zabiegowi, lakier będzie zabezpieczony przed wszelkiego rodzaju zarysowaniami, czy odpryskami. Dodatkowo cała tapicerka skórzana wewnątrz oraz plastiki zostały profesjonalnie zabezpieczone, a na szybach pojawiła się „niewidzialna wycieraczka”. Na dachu pojawiła się czarna, błyszcząca folia ochronna PPF, która dodatkowo wizualnie obniża dach.

To już 3 auto z linii GR, które za sprawą gazooshop.pl dostały od nas kompletne zestawy Toyota Racing Development. Niedługo zobaczycie auta w niesamowitej sesji zdjęciowej, którą organizujemy z okazji 30-lecia naszej spółki matki – Toyota & Lexus Romanowski.
Podziel się
Facebook
Twitter
Email