Rozbrajamy Suprę i szykujemy do lakierowania

Wczorajszy i dzisiejszy dzień przebiega pod hasłem – rozbrajamy Suprę! Auto zostanie przygotowane do profesjonalnego lakierowania w serwisie blacharsko-lakierniczym Toyota Romanowski w Radomiu. Szyby, klamki i wszelkiego rodzaju listewki zostaną usunięte aby można było bez przeszkód położyć nową warstwę lakieru.
Jeżeli już wspominamy o lakierze, to również będzie to specjalny produkt. Na indywidualne zamówienie sprowadziliśmy lakier bezbarwny stosowany w takich supersamochodach jak Lexus LFA! Charakteryzuje się on niezwykłą twardością i wytrzymałością, że polerowanie tego lakieru można dokonać maksymalnie 12 godzin po jego położeniu. Później robi się zbyt twardy. Gdyby jednak okazało się, że zostanie on zarysowany – wystarczy wystawić auto na mocne słońce lub wstawić do komory lakierniczej i lakier ulegnie samo naprawieniu (pod wpływem temperatury, lakier sam wypełnia nierówności i likwiduje rysy).

Tymczasem zanim dojdziemy do momentu kiedy nowy lakier zagości na karoserii Supry, przedstawiamy wam zdjęcia jak obecnie auto jest przygotowywane.

Podziel się
Facebook
Twitter
Email