Rozbrajamy Suprę i szykujemy do lakierowania

Podziel się
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Wczorajszy i dzisiejszy dzień przebiega pod hasłem – rozbrajamy Suprę! Auto zostanie przygotowane do profesjonalnego lakierowania w serwisie blacharsko-lakierniczym Toyota Romanowski w Radomiu. Szyby, klamki i wszelkiego rodzaju listewki zostaną usunięte aby można było bez przeszkód położyć nową warstwę lakieru.
Jeżeli już wspominamy o lakierze, to również będzie to specjalny produkt. Na indywidualne zamówienie sprowadziliśmy lakier bezbarwny stosowany w takich supersamochodach jak Lexus LFA! Charakteryzuje się on niezwykłą twardością i wytrzymałością, że polerowanie tego lakieru można dokonać maksymalnie 12 godzin po jego położeniu. Później robi się zbyt twardy. Gdyby jednak okazało się, że zostanie on zarysowany – wystarczy wystawić auto na mocne słońce lub wstawić do komory lakierniczej i lakier ulegnie samo naprawieniu (pod wpływem temperatury, lakier sam wypełnia nierówności i likwiduje rysy).

Tymczasem zanim dojdziemy do momentu kiedy nowy lakier zagości na karoserii Supry, przedstawiamy wam zdjęcia jak obecnie auto jest przygotowywane.

Podziel się
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Koszyk

0

No products in the cart.