Wielomiesięczne prace nad Suprą wreszcie ujrzały swój finał. Ostatnim etapem była produkcja i montaż indywidualnej tapicerki wykonanej przez Java Car Design, która wykonana została z czarnej alcantary i skóry nappa oraz obszyta czerwoną nicią. Praktycznie całe wnętrze zostało na nowo wytapicerowane – łącznie z podsufitką, bagażnikiem czy chociażby dywanikami wykonanymi również z alcantary. Całość komponuje się bardzo ładnie szczególnie z elementami pokrytymi hydrografiką wykonaną przez firmę Hydrotransfer (hydrotransfer.pl).

W międzyczasie zamontowany został profesjonalny system audio który składa się z:
-jednostka centralna: Alpine INE W-977BT
-wzmacniacz: DLS Ultimate A7
-głośniki przednie: Vifa 160
-subwoofer: Focal Kit Sub 25
-wysokie: Scan Speak D3004/60200
-zwrotnice: Mundorf
-kondensator: DLS 1F
-kamerka cofania: Alpine HCE C157D
-całość auta została wytłumiona matami
Największym wyzwaniem było zmieszczenie całej zabudowy audio w bagażniku, który dodatkowo musi zmieścić dach targa kiedy jest zdemontowany. Ale efekty są naprawdę oszałamiające, szczególnie jeżeli chodzi o dźwięk.

Ostatnią rzeczą, której jeszcze nie ma zamontowanej to felgi, które niedawno zostały zamówione w Japonii. Wybór padł na komplet felg WORK VS XX 18″ – złote z polerowanym rantem. Ponieważ felgi będą produkowane na specjalne zamówienie, ich dostawa przewidziana jest na wrzesień.

Podziel się
Facebook
Twitter
Email