Carina E GT-i – finałowa sesja zdjęciowa w Romanowski Detailing

Podziel się
Facebook
Twitter
Email

Naszą Toyotę Carina E GT-i mieliście już okazję oglądać na kilku zdjęciach i relacjach w naszych social media. Teraz możemy zaprezentować Wam profesjonalną sesję zdjęciową jaką wykonał fotograf w studio detailingowym Romanowski Detailing & Car Spa .

Auto jest już po testach, jeździ wyśmienicie a to za sprawą kompleksowej renowacji jaką przeprowadziliśmy nie tylko w zakresie blacharsko-lakierniczym, ale także mechanicznym. Kod lakieru jest oczywiście zgodny z numerem VIN. Odnowione elementy zawieszenia oraz silnika sprawiły, że auto nie tylko wygląda idealnie, ale także jeździ świetnie. Jeżeli chodzi o modyfikacje jakie zostały wprowadzone względem seryjnego auta, to są to naprawdę kosmetyczne zmiany, które obejmują:

  • sprężyny obniżające H&R -40mm
  • felgi TTE (Toyota Team Europe) 18″ z oponami 225/35/18
  • przednie halogeny Hella umieszczone w atrapie grilla
  • delikatnie przyciemnione szyby (auto nie ma niestety klimatyzacji)
  • polakierowane lusterka zewnętrzne oraz klamki
  • usunięcie spryskiwaczy lamp przednich

Wszystkie pozostałe elementy są seryjne i takie zostaną, bo Carina GT-i jest idealna sama w sobie, także nie ma co przesadzać.

Jeżeli chodzi o zabiegi detailingowe, to auto miało zrobioną korektę lakieru oraz zostało zabezpieczone powłoką ceramiczną. Oprócz karoserii zabezpieczone zostały także felgi. Na przednią szybę nałożona została „niewidzialna wycieraczka”, a całe wnętrze przeszło kompleksowy detailing obejmujący czyszczenie oraz pielęgnację wszystkich elementów plastikowych i tapicerowanych.

Dajcie znać w komentarzach jak się Wam podoba nasz projekt? 😉

Dla lepszego obrazu jaką drogę przeszedł ten egzemplarz od chwili, kiedy znalazł się w moich rękach, załączam zdjęcia jak auto wyglądało przed przystąpieniem do prac renowacyjnych 🙂

Podziel się
Facebook
Twitter
Email